Mytí vozu nejen pro krásu


Dlouhodobé spolehlivé fungování automobilu zaručí nejen pravidelná profesionální kontrola a údržba jeho technických parametrů, ale důležitá je i péče o jeho exteriér. A to nejen z důvodů estetických. Nečistoty, které se na sklech, karoserii, kolech i podbězích vozu usazují, obsahují chemické příměsi a ty mohou tyto povrchy dlouhodobým působením poškodit. 

Samostatnou kapitolu v tomto ohledu tvoří například taková sůl používaná silničáři v zimním období. Ale příliš si s ní nezadají ani pyly a prach po zbytek roku. Pravidelné mytí vozu včetně podvozku a ošetření autolaku může příznivě ovlivnit životnost vozu, čistota interiéru je pak zárukou nejen vašeho dobrého pocitu, ale i zdraví.

Firma Auto Brejla nabízí šest mycích programů od ručního mytí aut, přes běžné čištění vozu, tepování interiéru, broušení, renovace a konzervace autolaku až po tzv. skelný kabát či odstraňování polepů. Specializujeme se na ruční mytí všech typů vozů a s každým zákazníkem jednáme individuálně, abychom co nejlépe mohli vyhovět jeho požadavkům. Po dobu čištění je zde možnost zapůjčení náhradního vozu. 

Program 1 / Mytí vozu

Ruční mytí vozu, disků a podběhů, vnitřních hran dveří, vysušení vozu.
Cena (s DPH) pro osobní vozy: 288,- Kč

Program 2 / Běžná údržba vozu I

Ruční mytí vozu, disků a podběhů, vnitřních hran dveří, vyčistění skel, světlometů a zpětných zrcátek,
vyluxování interiéru a zavazadlového prostoru vozu.
/ Cena (s DPH) pro osobní vozy: 588,- Kč

Program 3 / Běžná údržba vozu II

Ruční mytí vozu, disků a podběhů, vnitřních hran dveří, vyčistění skel, světlometů a zpětných zrcátek, vyluxování interiéru
a zavazadlového prostoru vozu, vyčistění přístrojové desky, vyčistění a konzervace vnitřních plastových a pryžových dílů.
/ Cena (s DPH) pro osobní vozy: 900,- Kč

Program 4 / Kompletní optické ošetření interiéru vozu

Ruční mytí vozu, disků a podběhů, vnitřních hran dveří, vyčistění skel, světlometů a zpětných zrcátek, kompletní luxování a tepování interiéru, luxování a tepování textilních koberečků, luxování a tepování zavazadlového prostoru vozu, tepování stropu vozu, tepování výplní dveří, tepování textilních sedaček, kompletní tepování podlahy, vyčistění přístrojové desky, vyčistění a konzervace vnitřních plastových a pryžových dílů.
Cena (s DPH) pro osobní vozy: 1.860,- Kč

Program 5 / Kompletní optické ošetření exteriéru vozu včetně renovace autolaku

Ruční mytí vozu, disků a podběhů, vnitřních hran dveří, vysušení vozu, vyčistění skel, světlometů a zpětných zrcátek, renovace a konzervace autolaku, odstranění zbytků hmyzu, odstranění asfaltových skvrn, odstranění vosků a zbytků lepidel, ošetření a konzervace vnějších plastových dílů, ošetření pneumatik a disků kol.
Cena (s DPH) pro osobní vozy: 2.340,- Kč

Program 6 / Kompletní optické zhodnocení vozu (ošetření interiéru i exteriéru)

Ruční mytí vozu, disků a podběhů, vnitřních hran dveří, vyčistění skel, světlometů a zpětných zrcátek, kompletní luxování a tepování interiéru, luxování a tepování textilních koberečků, luxování a tepování zavazadlového prostoru vozu, tepování stropu vozu, tepování výplní dveří, tepování textilních sedaček, kompletní tepování podlahy, vyčistění přístrojové desky a vyústění větracího systému, vyčistění a konzervace vnitřních plastových a pryžových dílů, vyvonění interiéru, renovace a konzervace autolaku, odstranění zbytků hmyzu, odstranění asfaltových skvrn, odstranění vosků a zbytků lepidel, ošetření a konzervace vnějších plastových dílů, ošetření pneumatik a disků kol.
Cena (s DPH) pro osobní vozy: 3.900,- Kč

 

Pro užitkové, terénní a silně znečištěné vozy si účtujeme příplatek cca 20 %.

 Automyčka Auto Brejla Praha nabízí rovněž portálové mytí. I zde je k dispozici šest mycích programů. Myčka je vybavena zařízením pro tlakové čištění spodní části vozu.

1 Ruční tlakové předmytí Aktivní pěna Tlakové mytí Mytí kartáči Mytí podvozku Vosk Sušení 199 Kč
2   Aktivní pěna Tlakové mytí Mytí kartáči Mytí podvozku Vosk Sušení 179 Kč
3 Ruční tlakové předmytí Aktivní pěna Tlakové mytí Mytí kartáči Mytí podvozku   Sušení 179 Kč
4   Aktivní pěna Tlakové mytí Mytí kartáči Mytí podvozku   Sušení 159 Kč
5 Ruční tlakové předmytí Aktivní pěna Tlakové mytí Mytí kartáči     Sušení 139 Kč
6   Aktivní pěna Tlakové mytí Mytí kartáči     Sušení 119 Kč

Mohlo by
vás zajímat
Asistenční službyNáhradní vozidloMytí vozuPneuservisPickup servisMěření emisí a příprava na STKDiagnostika škodaDalší služby

Váš autorizovaný
prodejce vozů Škoda

facebook twitter youtube Škoda Auto Servis Volkswagen Servis Citroen

ahosting

tvorba webových stránek - hosting

Copyright © 2015 www.auto-brejla.cz