Fleet – velkoodběry s přidanou hodnotou

Velkoodběrem u nás rozumíme odběr minimálně tří vozů v časovém období jednoho roku, čímž klient splní podmínky pro dosažení tzv. velkoodběratelské podpory. Aktuálně tyto podmínky splňuje na devadesát společností, jimž firma Auto Brejla zajišťuje vozový park.

Většina firem, s nimiž spolupracujeme, zajišťuje financování svých vozů operativním leasingem. Standardní podmínky našeho operativního leasingu vyhovují 80 – 90 procentům fleetových zákazníků.

Naše velkoodběratelské podpory mají svá pravidla, s každým klientem se sjednávají individuálně a uzpůsobují se tak, aby byli spokojeni naprosto všichni. Podmínky a pravidla pro velkoodběratele určuje písemně uzavřená Rámcová kupní smlouva, která vždy odpovídá potřebám konkrétního fleetového zákazníka a daným možnostem společnosti Auto Brejla.

Prodejci, s nimiž fleetový klient spolupracuje, jsou absolventy speciálních kurzů pro práci s fleetovými zákazníky a díky tomu dokáží pružně reagovat na specifika jednotlivých zadání, na případné zvláštní požadavky a jsou schopni navrhnout a realizovat optimální řešení.

Naším cílem je poskytnout zákazníkům maximální užitnou hodnotu. Odběr vozů ŠKODA od firmy
Auto Brejla má proto řadu předností:

  • Cenové zvýhodnění při koupi nového vozu
  • Cenové zvýhodnění servisních služeb
  • Individuální nabídka financování vozů a servisních služeb
  • Pickup servis - odvoz a zpětný dovoz servisovaných vozidel
  • Poradenství v oblasti vozového parku

 

Mohlo by
vás zajímat
Fleetový programProč právě Škoda?

Váš autorizovaný
prodejce vozů Škoda

facebook twitter youtube Škoda Auto Servis Volkswagen Servis Citroen

ahosting

tvorba webových stránek - hosting

Copyright © 2015 www.auto-brejla.cz