Kontakty


NONSTOP Asistenční služba  /  +420 602 350 200  /  +420 244 912 000

Rozpis kluzište

 

AB Auto Brejla s.r.o.
Automobilová 585 25242, Vestec

 

telefon
+420 244 912 000
+420 246 083 000

e-mail
info@auto-brejla.cz

Otevírací doba
Po - pá:    7.00 - 19.00
So:            9.00 - 14.00

Vedení firmy

 

Václav Brejla

Majitel

+420 246 083 099
tronickova@auto-brejla.cz
 


Jiřina Troníčková

Sekretariát majitele

+420 246 083 061
tronickova@auto-brejla.cz

 


Radek Pečenka

Vedoucí servisních služeb

+420 246 083 010
+420 
606 151 360
pecenka@auto-brejla.cz


Jiří Šlechta

Vedoucí prodeje

+420 246 083 000
+420
 602 271 538
slechta@auto-brejla.cz

 


Tomáš Doležal

Vedoucí prodeje OV

 
+420
 724 573 529
dolezal@auto-brejla.cz

 


Milan Procházka

Vedoucí prodeje Citroën

+420 244 913 000
+420 
602 350 201
novevozy@auto-brejla.cz


Servisní služby - 246 083 001

 

Tomáš Hamral

Autopůjčovna

+420 246 083 000
+420 724 902 361
hamral@auto-brejla.cz
 


Václav Noll

Servisní poradce

+420 246 083 011
+420 724 724 341
noll@auto-brejla.cz

 


Jaroslav Sejk

Servisní poradce

+420 246 083 017
+420 733 167 556
sejk@auto-brejla.cz


Jindřich Bitnar

Mistr dílny - mechanická

+420 246 083 000
+420
 739 485 922
bitnar@auto-brejla.cz

 


Václav Drtina

Servisní poradce

+420 246 083 013
+420 602 144 435

drtina@auto-brejla.cz

 


Petr Hefner

Mistr dílny - klempírna

+420 246 083 016
+420 602 281 630

hefner@auto-brejla.cz


Tomáš Homolka

Servisní poradce

+420 246 083 012
+420
 739 485 914
homolka@auto-brejla.cz

 


Libor Kuchtíček

Servisní por. - klempírna

+420 246 083 015
+420
 607 690 911
kuchticek@auto-brejla.cz

 


Filip Přibyl

Servisní por. - garance

+420 246 083 014
+420
602 795 159
pribyl@auto-brejla.cz


Nové vozy - 246 083 002

 

Jiří Šlechta

Vedoucí prodeje
nových vozů

+420 602 271 538
slechta@auto-brejla.cz
 


Tomáš Huml

Prodejce nových vozů

+420 246 083 023
+420 731 597 470
huml@auto-brejla.cz

 


Libor Kudrna
Prodejce nových vozů

+420 246 083 022
+420 724 238 329

kudrna@auto-brejla.cz


Michaela Beranová

Prodejkyně nových vozů

+420 246 083 021
+420
607 752 235
beranova@auto-brejla.cz

 


Ivo Železný

Prodejce nových vozů

+420 246 083 024

+420 735 794 043

zelezny@auto-brejla.cz

 


Lucie Magnisonová
Asistentka, recepce

+420 244 912 000

magnisonova@auto-brejla.cz

 

 

Martin Breth
Prodejce nových vozů

+420 605 222 766

breth@auto-brejla.cz

 

       


Ojeté vozy - 246 083 004

 


Tomáš Doležal

Vedoucí prodeje OV

 
+420
 724 573 529
dolezal@auto-brejla.cz

 


Petr Kynych

Prodejce ojetých vozů

+420 246 083 042
+420
602 144 436
kynych@auto-brejla.cz

 

 

Josef Kacafírek
Prodejce ojetých vozů

+420 246 083 041
+420
605 221 581
kacafirek@auto-brejla.cz

 

David Vodička

Prodejce ojetých vozů

+420 602 367 945

+420 246 083 040

vodicka@auto-brejla.cz

 


Vlasta Voláková

Administrativa

+420 246 083 000
+420
 734 364 072
volakova@auto-brejla.cz

       


Náhradní díly - 246 083 003

 

Jaroslav Troníček

Prodejce ND 
Prodej a služby servisům

+420 246 083 031
+420 724 061 971
tronicek@auto-brejla.cz
 


Miloš Nováček

Prodejce ND a příslušenství

+420 246 083 032

novacek@auto-brejla.cz

 


Helena Váňová
Prodejkyně ND

+420 246 083 030

vanova@auto-brejla.cz


Administrativa

 

Lucie Brejlová

Marketing

+420 246 083 092

marketing@auto-brejla.cz
 


Miroslava Cudráková

Účtárna

+420 246 083 060
+420 602 256 065
cudrakova@auto-brejla.cz

 


Eva Kudrnová
Indoor Golf, kavárna,
fitness, golfshop

+420 246 083 090
promotion@auto-brejla.cz


Provozovna Vlašim

 

AB Auto Brejla s.r.o.
Vlasákova 1800, 25801, Vlašim

 

telefon
+420 317 845 990
+420 317 845 991

e-mail
vrba@auto-brejla.cz

Otevírací doba
Po - pá:    7.00 - 19.00
So:            9.00 - 12.00


František Vrba

Vedoucí provozovny

+420 317 845 990
+420 602 227 027
vrba@auto-brejla.cz
 


Radka Zvárová

Prodejce nových vozů

+420 317 845 990
+420 724 051 553
zvarova@auto-brejla.cz

 


Romana Hálová
Prodejce nových vozů

+420 317 845 990
+420 602 795 039

halova@auto-brejla.cz


Jiří Švejda,
Dis
Garanční technik

+420 317 845 990
+420
 739 485 927
svejda@auto-brejla.cz

 


Zdeněk Žák

Přijímací technik

+420 317 845 990
+420 724 327 315

zakz@auto-brejla.cz

 


Josef Slavíček

Přijímací technik

+420 317 845 990
+420 724 327 314

slavicek@auto-brejla.cz


Ludvík Košumberský

Prodejce ojetých vozů

+420 317 845 990
+420
730 195 738
kosumbersky@auto-brejla.cz

 


Vrba Aleš

Prodejce ojetých vozů

+420 317 845 990
+420
724 056 006
vrbaa@auto-brejla.cz

 


David Řeřicha

Vedoucí prodeje ND

+420 724 752 650
+420
 724 056 233
rericha@auto-brejla.cz

Mohlo by
vás zajímat
O firměFotogalerie

Váš autorizovaný
prodejce vozů Škoda

facebook twitter youtube Škoda Auto Servis Volkswagen Servis Citroen

ahosting

tvorba webových stránek - hosting

Copyright © 2015 www.auto-brejla.cz