O firmě

Jsme tu s vámi už 25 let!

Firma Auto Brejla zahájila své působení na českém automobilovém trhu již v roce 1990. Začali jsme nejprve prodejem náhradních dílů a později rozšířili svůj záběr jako autorizovaný prodejce a servis ŠKODA. Kromě prodeje nových i ojetých modelů nejznámější české značky a jejich servisování nabízíme i celou řadu doplňkových služeb. Jsme držitelem certifikátu ISO 9001.

Z hlediska historie firmy byl jistě významným mezníkem
rok 2012, kdy jsme otevřeli nejmodernější prodejnu vozů
a autoservis ŠKODA v Evropě.


Jako první autosalon v České republice tento náš showroom naplňuje nové standardy rodiny ŠKODA Auto. Jeho architektonické řešení, citlivě zasazené do zeleně, s funkčním rozmístěním stěn, oken, sloupů a galerií, naplňuje celý rozsáhlý, vzdušný prostor přirozeným světlem a vytváří tak přátelskou, vstřícnou atmosféru. Impozantních osm set čtverečních metrů slouží k velkorysé prezentaci modelů Superb, Octavia, Yeti, Rapid, Fabia a Citigo.

Čekání si zde zákazníci mohou zpříjemnit v kavárně s free Wifi připojením. Ti aktivnější mohou využít bohatě vybavené Fitness centrum, Sport Arenu nebo vyzkoušet své umění na golfovém trenažéru. Návštěvníci mají rovněž volně k dispozici konfigurátor, s jehož pomocí si sestaví automobil přesně podle svých představ. Tým školených prodejců poskytne klientům odborné rady při výběru nového vozu, zajistí jeho nejvýhodnější financování prostřednictvím společnosti Škoda Financial Services a navrhne možnosti pojištění.

Naší prioritou je spokojený zákazník. Tímto pravidlem jsme se řídili ve svých začátcích a snažíme se je naplňovat i nyní, kdy se můžeme řadit k významným hráčům na našem trhu. Uvědomujeme si, že stále je možné se zlepšovat a pracujeme na tom ze všech sil.

Součástí autosalonu je čerpací stanice s naftou i benzínem a myčka vozů s ručním i kartáčovým mytím.

Mohlo by
vás zajímat
O firměFotogalerie

Váš autorizovaný
prodejce vozů Škoda

facebook twitter youtube Škoda Auto Servis Volkswagen Servis Citroen

ahosting

tvorba webových stránek - hosting

Copyright © 2015 www.auto-brejla.cz