Originální příslušenství ŠKODA
jediná správná volba

Autopříslušenství umožňuje doladit si vůz podle vlastního vkusu, přizpůsobit jej individuálním potřebám, doplnit jej o prvky, které vám zpříjemní cestování nebo vám prostě jen udělají radost.

Originální příslušenství ŠKODA se vyznačuje špičkovou kvalitou, dlouhodobou životností, vysokou spolehlivostí, garantovanou funkčností a hlavně bezpečností. Na tu je u komponentů užívaných v silničním provozu kladen vždy nejvyšší důraz. Proto jsou všechny součásti originálního příslušenství ŠKODA podrobovány náročným kvalitativním testům. Kromě funkčnosti a jakosti však hraje svou roli i vzhled a zpracování. Pouze u originálního příslušenství ŠKODA máte jistotu, že vše bude dokonale sedět a elegantně dokreslí design vašeho vozu.

Originální příslušenství ŠKODA má své nesporné výhody

  • Vysoká kvalita
  • Dlouhodobá životnost
  • Bezpečnost
  • Vynikající užitné vlastnosti
  • Originální technické řešení
  • Splňuje legislativní požadavky a homologace
  • Ochrana životního prostředí

Bohatě vybavený sklad/Katalog

Nejžádanější příslušenství ŠKODA máme obvykle k dispozici skladem. Pokud chcete nové autorádio, pneumatiky, disky, střešní nosiče, dětskou sedačku, vnitřní koberečky, lékárničku... přijeďte si k nám vybrat třeba hned. Pokud máte zájem o něco speciálního, doporučujeme vaší pozornosti Katalog originálního příslušenství ŠKODA. V elektronické podobě si jej můžete stáhnout zde, nebo si jej vyzvedněte vytištěný v naší prodejně. Stane-li se, že vybrané příslušenství není právě na skladě, zajistíme je do 24 hodin. Dnes objednáte, zítra dodáme.

Vybírat a nakupovat příslušenství můžete také na www.eshop.skoda-auto.cz

Originální příslušenství ŠKODA vám rovněž můžeme zapůjčit.
Za výhodných podmínek zapůjčení zprostředkuje naše půjčovna příslušenství.

Mohlo by
vás zajímat
Originální příslušenstvíZimní kolaBaterie ŠkodaRádce

Váš autorizovaný
prodejce vozů Škoda

facebook twitter youtube Škoda Auto Servis Volkswagen Servis Citroen

ahosting

tvorba webových stránek - hosting

Copyright © 2015 www.auto-brejla.cz