Co nového

2017-06-01-best-cars.jpg

Vozy ŠKODA vítězí v letošní anketě Best Cars

Modely FABIA, OCTAVIA, SUPERB a SUV KODIAQ zvítězily v prestižní čtenářské anketě v daných kategoriích v absolutním pořadí.

chci vědět více
Clanek17-min.jpg

Ve východočeských Kvasinách byla zahájena sériová výroba modelu KODIAQ!

V úterý 18. 10. byla ve východočeských Kvasinách zahájena sériová výroba nového SUV ŠKODA KODIAQ! Tomuto okamžiku předcházela rozsáhlá modernizace a rozšíření výrobních zařízení, které probíhalo několik předchozích měsíců. Jednalo se o zprovoznění nové svařovny a úpravy montážní linky, dále byly rozšířeny logistické plochy a lakovna.

KODIAQ třetím modelem z Kvasin

Nová ŠKODA KODIAQ se stává třetím modelem z výrobního závodu v...

chci vědět více
Clanek16-min.jpg

Až do 30. listopadu probíhá v našem autosalonu Zimní servisní akce

Krásnému teplému počasí je již definitivně konec. Podzimní plískanice dávají tušit neodkladný příchod zimy a s ním spojených možných problémů z hlediska provozu aut. Každý řidič by měl myslet na preventivní prohlídku před zimou a proto i v našem autosalonu Auto Brejla probíhá Zimní servisní akce.

Zimní servisní prohlídka za 249 Kč

Nechte starost o Váš vůz před zimní sezónou na nás! Připravíme ho na...

chci vědět více
Clanek15-min.jpg

Prodej nového modelu ŠKODA KODIAQ v České republice byl zahájen

Dlouho očekávaný okamžik nastal. Krátce po úspěšné světové výstavní premiéře v Paříži byl zahájen prodej nového modelu ŠKODA KODIAQ v České republice. Značka tím zahajuje rozsáhlou ofenzívu na stále populárnějším trhu vozů SUV. ​Současně jsou také nabízeny inovativní doplňkové služby jako paket Mobilita PLUS či Předplacený servis.

Představme si tři stupně výbavy

Nový model ŠKODA KODIAQ je nanízen ve třech stupních výbavy...

chci vědět více
2016-09-14-vyrobni-kapacity-yeti.jpg

Přijďte si do autosalonu Auto Brejla objednat akční model YETI Trumf

​Přestože v prodeji se objeví až od začátku roku 2017, objednávat ho můžete v našem autosalonu již nyní a to za cenu 399 000 Kč. A o jakém voze že je to řeč? YETI Trumf, akční model s bohatou výbavou za výhodnou cenu v městském i outdoorovém provedení, který v sobě spojuje atraktivní výbavu s příznivou cenou. Vůz je možné objednávat již nyní v nejžádanějších motorizacích, a to včetně varianty s pohonem všech kol. Kromě městského provedení oblíbeného modelu YETI se akční nabídka týká i jeho dobrodružnějšího sourozence YETI Outdoor....

chci vědět více
2016-09-21-kodiaq-paris.jpg

Nová ŠKODA KODIAQ se veřejnosti představí na mezinárodním autosalonu v Paříži

Premiéru pro širokou veřejnost si nová ŠKODA KODIAQ připravila na mezinárodní autosalon v Paříži, který proběhne od 1. do 16. října 2016.

​Se silou příznačnou svému jménu se nový vůz ukáže na mezinárodním autosalonu v Paříži. Jedná se o první velké SUV české automobilky a to díky jejím parametrům: délce téměř 4,7 m, až sedmimístnému uspořádání interiéru a největšímu zavazadlovému prostoru ve své třídě! V únoru 2017 se tak dočkáme vozu s osobitým designem a mimořádnou nabídkou prostoru, s praktickou inteligencí a inovativními technologiemi, které lze...

chci vědět více
Clanek12-min.jpg

Den testovacích jízd ŠKODA u Auto Brejla

Již tuto sobotu 10.9. se v našem dealerství Auto Brejla uskuteční DEN TESTOVACÍCH JÍZD ŠKODA. Využijte jedinečné možnosti otestovat si vozy ŠKODA a to od 10:00 do 17:00.

Kromě testovacích jízd pro vás máme připraveny souteže o atraktivní ceny, můžete vyhrát zájezd do Monte Carla nebo vůz na víkend s plnou nádrží! Nenechte si také ujít autogramiádu olympijského medailisty Ondřeje Synka či koncert Marka Ztraceného.

chci vědět více
Skoda-Kodiaq-predstaveni-min.jpg

ŠKODA KODIAQ měla světovou premiéru v Berlíně!

​Dlouhé období napínání a postupného odtajňování je u konce! Nové velké SUV značky ŠKODA bylo 1. září večer poprvé oficiálně představeno v berlínském kulturním centru „Kraftwerk", kde jeho světové premiéře přihlíželo na 800 hostů z celého světa. ​Novináři, VIP hosté a zaměstnanci společnosti ŠKODA AUTO z 31 zemí měli možnost shlédnout působivou show se světelnými projekcemi na plátně dlouhém 66 metrů. Všichni přítomní hosté byli nadšeni mnohostranností vozu ŠKODA KODIAQ. Tisíce dalších diváků sledovaly světovou premiéru formou livestreamu na internetu.

chci vědět více
Clanek-09-uvod.jpg

46. Barum Rally ve Zlíně se blíží a ŚKODA u toho samozřejmě nebude chybět!

S vozem ŠKODA FABIA R5 v netradičním červeno-černém provedení odstartují do Barum Rally Jan Kopecký a jeho spolujezdec Pavel Dresler. Vzhledem k jejich dosavadním čtyřem vítězstvím v dosavadních čtyřech závodech sezóny nebude jejich cílem nic jiného než popáté vyhrát tradiční podnik českého mistrovství v rally (MČR)!

Mezinárodní konkurence 46. Barum Czech Rally Zlín bude však velmi silná, Barum rally je letos rovněž součástí FIA Mistrovství Evropy v rally (ERC).

chci vědět více
1 2 3 4 5 6 ...

Váš autorizovaný
prodejce vozů Škoda

facebook twitter youtube Škoda Auto Servis Volkswagen Servis Citroen

ahosting

tvorba webových stránek - hosting

Copyright © 2015 www.auto-brejla.cz