ŠKODA AUTO fandí českým olympionikům na ZOH 2018 

Olympijské festivaly 2018 se uskuteční od 9. 2. do 25. 2. v Brně a Ostravě. ŠKODA zóny na nich pozvou k prohlídce nejnovějších modelů značky, virtuální reality a nabídnou i zážitkový program pro celou rodinu.

„ŠKODA AUTO má dlouholetou tradici v podpoře sportovních akcí světové i lokální úrovně. Mezi její nejviditelnější aktivity tohoto typu patří spolupráce s Českým olympijským výborem. Partnerství s národními reprezentacemi na letních i zimních hrách je odrazem naší víry ve špičkové výkony, výdrž, vůli po vítězství i týmového ducha," vysvětluje zapojení české automobilky do olympijského dění vedoucí marketingu ŠKODA AUTO Česká republika Petr Janeba.

Součástí spolupráce je i dlouhodobé zapůjčení deseti automobilů ŠKODA pro potřeby ČOV a nyní 17 vozů speciálně pro událost Olympijského festivalu v Brně a Ostravě. Šestice medailistů z letní olympiády v Riu má k dispozici vozy ŠKODA KODIAQ a tvoří tak současnou podobu ŠKODA Czech Teamu. Ta se může již po nadcházejících hrách v Koreji změnit, neboť každý sportovec, který vybojuje individuální medaili, má možnost získat do užívání vůz ŠKODA.

 


Zpět

Váš autorizovaný
prodejce vozů Škoda

facebook twitter youtube Škoda Auto Servis Volkswagen Servis Citroen

ahosting

tvorba webových stránek - hosting

Copyright © 2015 www.auto-brejla.cz