GPS sledování aut pro váš klid

GPS dohledový systém slouží k přesnému určení polohy vozidla v reálném čase.
Díky němu v každém okamžiku přesně víte, kde se váš vůz právě nachází.

Jak funguje GPS monitoring aut?

Do vozidla je nainstalován přístroj, který s využitím GPS přijímače ve zvolených pravidelných intervalech přijímá signály z jednotlivých družic, které se v danou chvíli pohybují nad obzorem. Na základě přijatých dat (časových značek z jednotlivých družic a znalosti jejich polohy) a předem definovaných parametrů přijímač vypočítá polohu antény, nadmořskou výšku a určí přesné datum a čas. Následně přístroj pomocí modulu GSM odešle tato data do systému, kde se zobrazí poloha vozidla na mapě. Jinými slovy ověří, že vaše auto stojí pořád tam, kde stát má, a nikam se nepohybuje.

GPS přijímač je pasivní, komunikace tedy probíhá pouze ve směru od družic k uživateli, monitoring polohy vozidla je přístupný pouze jemu a je chráněn přístupovým heslem. Informace o pozici vozidla můžete sledovat na svém PC, mobilním telefonu či tabletu. Zprávu o tom, že vůz opouští danou pozici, či o případném tažení vozidla si můžete nechat poslat prostřednictvím SMS nebo e-mailu.

Pokud už dojde k tomu, že vozidlo ze svého místa zmizí, umožňuje systém GPS vyhledávání aut. Dozvíte se tak, že vaše vozidlo bylo třeba jen odtaženo technickými službami z důvodu čištění ulice. A pokud bylo odcizeno, můžete jeho pohyb hlásit polici a urychlit tak nalezení a navrácení svého vozu. GPS monitoring automobilů tak představuje jednu z nejmodernějších metod ochrany vozidel před krádežemi.

Žijeme bohužel v době, kdy se auta kradou. A to dokonce na několika úrovních a z různých důvodů. Kromě nenechavců, co se v cizím voze chtějí jen „projet", jsou tu pobertové, kteří násilně vniknou do vozu proto, aby v něm nějaký čas bydleli, a když dojde benzín, nechají jej prostě stát se zdevastovaným interiérem na nějaké opuštěné cestě. Jsou i zloději, kteří ukradnou auto, aby se je pokusili prodat. Nebo prodají jen vnitřní výbavu. Jsou i tací, kteří kradou auta na náhradní díly. A existují dokonce celé organizované skupiny, které odcizují vybrané vozy na objednávku,
a ty pak nezřídka končí i v zahraničí. Takové gangy mají své specialisty na odstraňování a změny VIN kódů, disponují falešnými SPZ, dokáží pro kradený vůz opatřit i „skoro pravé papíry". Krádeže vozů a jejich následný prodej se bohužel staly výnosnou alternativou oficiálního trhu s automobily.

Obrana proti tomuto výnosnému businessu je náročná. Samozřejmě pomáhá, když svůj vůz opatříte zabezpečovacím zařízením, protože jakákoli taková komplikace znamená pro zloděje zdržení a je tu naděje, že si místo vašeho vozu vybere nějaký jiný, nezabezpečený. Ovšem každé zabezpečovací zařízení lze nakonec překonat a zloději aut v tom mají praxi. Nejúčinnějším opatřením se proto jeví kombinace několika zabezpečení. V současné době zažívají velký boom právě dohledové systémy na bázi satelitního GPS, které detekují pohyb vozu.

Systém umožňuje nastavení parametrů podle individuálních
požadavků uživatele a má rovněž volitelné funkce

 
Přihlášení dohledový systém
  • Historie sledování (v základním nastavení 7 dní)
  • Signalizace opuštění pozice vozidla (200 m - 50 km)
  • Tažení vozidla
  • Interval sledování (1minuta - 15 minut)
  • SOS sledování s intervalem 30s
  • Sledování v zahraničí
  • Kniha jízd

Mohlo by
vás zajímat
AutopůjčovnaPůjčovna příslušenstvíPojištěníDohledový systémKavárnaSportovní halaFitnessGolfový trenažerTestovací jízdyTestovací jízdy

Váš autorizovaný
prodejce vozů Škoda

facebook twitter youtube Škoda Auto Servis Volkswagen Servis Citroen

ahosting

tvorba webových stránek - hosting

Copyright © 2015 www.auto-brejla.cz