Půjčovna příslušenství šetří vaše peníze

Autopříslušenství významně rozšiřuje možnosti využití vašeho vozu. Většinou však přichází ke slovu jen nárazově a pak vyvstává otázka, zda do něj vůbec investovat a kam je spolehlivě uložit, když je právě nepotřebujete.

Firma Auto Brejla svým zákazníkům, a nejen jim, nabízí elegantní řešení. Naše půjčovna autopříslušenství vám za výhodných podmínek požadovaný díl prostě zapůjčí. Odpadají tak náklady na jeho pořízení i starosti s uskladněním. V našem sortimentu najdete všechny běžně používané typy příslušenství, jako jsou střešní nosiče zavazadel, lyží i jízdních kol, střešní boxy, dětské autosedačky a sněhové řetězy. V případě potřeby jsme schopni zajistit i speciální příslušenství dle požadovaného zadání. Je samozřejmé, že požadavky na příslušenství se během sezóny mění. Proto doporučujeme zajistit si požadovaný díl s předstihem, abyste měli jistotu, že například před letní dovolenou vám budeme moci zapůjčené střešní nosiče kol nainstalovat včas.

Dovolenou si má člověk především užít,
tak nač se zbytečně stresovat?

 

Mohlo by
vás zajímat
AutopůjčovnaPůjčovna příslušenstvíPojištěníDohledový systémKavárnaSportovní halaFitnessGolfový trenažerTestovací jízdyTestovací jízdy

Váš autorizovaný
prodejce vozů Škoda

facebook twitter youtube Škoda Auto Servis Volkswagen Servis Citroen

ahosting

tvorba webových stránek - hosting

Copyright © 2015 www.auto-brejla.cz